Centrum sprzedaży
+48 33 875 51 87

Usługi /

Obróbka
skrawaniem

Regularnie rozwijamy nasz dział obróbki skrawaniem. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Obróbka skrawaniem

Aby nadać metalowym elementom pożądane kształty, trzeba je w odpowiedni sposób obrobić. Jesteśmy gotowi na wszelkie zlecenia z zakresu obróbki skrawaniem. Uzyskanie precyzyjnych form, z dokładnością do ułamków milimetra i niezawodną powtarzalnością, wymaga zastosowania nowoczesnych metod pracy.

W naszym parku maszynowym dysponujemy szeregiem nowoczesnych maszyn, poprzez frezarki, tokarki, po wiertarki, gwintownice, czy szlifierki taśmowe. Zawsze wybieramy odpowiednie technologie do potrzeb klienta. Ciągle powiększamy liczbę maszyn, którymi dysponujemy, by odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów.

W ramach obróbki oferujemy

Gwintowanie

Frezarka CNC, tokarka CNC, tokarki manualne oraz gwintownica umożliwiają nam wykonanie gwintów wewnętrznych i zewnętrznych, metrycznych, jak i calowych.

Fazowanie

Proces fazowania realizujemy przy wykorzystaniu wiertarek, szlifierek taśmowych oraz frezarek CNC.

Toczenie

Nasi doświadczeni tokarze świetnie posługują się zarówno tokarkami CNC, jak i tokarkami manualnymi, tocząc powierzchnie walcowo-stożkowe.

Frezowanie

Do przeprowadzenia procesu frezowania wykorzystujemy frezarki manualne WAFO oraz frezarkę HAAS CNC.

Dokumentacja

Po realizacji każdego procesu przekazujemy w ręce naszych klientów profesjonalnie przygotowaną dokumentację przeprowadzonych działań.

Wsparcie

Począwszy od pierwszego kontaktu, przez konsultacje, a później realizacje i dostarczenie, jesteśmy obecni i zapewniamy wsparcie naszym klientom.

Doświadczony zespół inżynierów

Dostarczamy rozwiązania będące unikatowym połączeniem najnowszych technologii z doświadczeniem i wiedzą z obszarów logistyki magazynowej, produkcji, systemów znakowania i dedykowanych rozwiązań sieciowych. Obecnie zatrudniamy około 100 osób.

Nasz zespół stanowią wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie. W całym naszym zakładzie stawiamy na profesjonalizm oraz nieustanny rozwój. Regularnie poszerzamy kompetencje naszego zespołu, jak i możliwości naszego parku maszynowego. Działamy na rynku już od ponad 25 lat.

Sprawdź pozostałe usługi PROTECH!

Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali. Chętnie pomożemy w doborze właściwej usługi.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji