Centrum sprzedaży
+48 33 875 51 87

Nasz zakład

W naszym zakładzie pracuje wielu wykwalifikowanych inżynierów w zakresie obróbki stali. Wszelkie narzędzia do realizacji usług od cięcia, spawania, gięcia, lakierowania, po śrutowanie, montaż, czy obróbkę skrawaniem znajdują się w naszym parku maszynowym.

Nasz filozofia działania

Park maszynowy w którym pracujemy wyposażony jest w urządzenia najnowszej generacji. Maszyny te umożliwiają nam zapewnienie precyzji w procesie świadczonych usług obróbki stali. Jednak zakład to nie tylko sprzęt. To również wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży.

Pracownicy zakładu Protech pracują w systemie 3-zmianowym. Dzięki tym dwóm czynnikom możemy gwarantować naszym klientom szybki czas realizacji.

Automatyzacja procesu

Proces realizacji poddawany jest automatyzacji na każdym etapie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych magazynów i maszyn.

Wysoki stopień automatyzacji

Według metodologii IFR współczynnik robotyzacji wynosi 550 robotów / 10 000 pracowników przy średniej 42 dla Polski.

Wieloletnie doświadczenie

Regularnie poszerzamy nasze kompetencje, a także podnosimy kwalifikacje, stanowiące o naszym profesjonalizmie.

Strefa Cięcia

Realizujemy proces cięcia z wykorzystaniem różnych technologii. Każdorazowo dobieramy właściwą metodę pod klienta. Wykrawanie młoteczkowe proponujemy zazwyczaj przy cięciu dużych serii. Cięcie laserowe to nowoczesna metoda obróbki blachy. Zapewnia ona elastyczność wobec blach różnej grubości.

Wykonujemy również cięcie rur i profili, a także realizujemy zlecenia cięcia izolacji, zachowując całkowitą automatyzację procesu.

Sprawdź Strefę Cięcia

Strefa Spawania

Posiadamy 25 lat doświadczenia w spawaniu kotłów, łączenie stali jest nam bliskie. Nasza strefa spawania obejmuje dwa typy stanowisk. Stanowiska umożliwiające spawanie zrobotyzowane oraz spawanie manualne. Pierwsze z nich cechuje wysoki poziom automatyzacji, co umożliwia szybką realizację projektu.

Spawanie manualne daje naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi możliwość zapewnienia precyzyjnego spawania elementów metalowych.

Sprawdź Strefę Spawania

Strefa Gięcia

W ramach strefy gięcia proponujemy wykonanie gięcia CNC na 3 sposoby wykorzystując odpowiednio przygotowane stanowiska produkcyjne. Maszyny do gięcia manualnego przeznaczone są do wykonywania detali. Roboty do gięcia CNC wykorzystujemy do realizacji gięć powtarzalnych.

Stanowiska automatyczne umożliwiają nam gięcie blach o zróżnicowanej grubości, przy szybkości gięcia 2-3-krotnie większej niż na robocie.

Sprawdź Strefę Gięcia

Strefa Lakierowania

Oferujemy profesjonalne usługi lakierowania. W ramach realizacji wykorzystujemy zarówno metodę lakierowania proszkowego, jak i lakierowania natryskowego. Lakierowanie proszkowe, nazywane również malowaniem na sucho, zapewnia wyjątkową trwałość i odporność powłok lakieru.

Lakierowanie natryskowe cechuje wyjątkowa wydajność. O precyzje wykonania dbają nasi doświadczeni lakiernicy.

Sprawdź Strefę Lakierowania

Strefa Śrutowania

Śrutowanie jest jednym z najpowszechniejszych rodzajów obróbki stali. Zabieg ten pełni istotną rolę, jako że wzmacnia, czyści i poleruje metal. Polega on na modyfikacji elementów stalowych materiałem ściernym pod strumieniem sprężonego powietrza lub cieczy. Proces ten wymaga precyzji, którą posiadają jedynie doświadczeni specjaliści.

Pracownicy PROTECH posiadają ponad 25 lat doświadczenia w obróbce stali.

Sprawdź Strefę Śrutowania

Strefa Montażu

Nasze przestronne hale montażowe oraz doświadczeni pracownicy z kwalifikacjami elektrycznymi, zapewniają szybką realizację usług z zakresu montażu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Nasze automatyczne regały gwarantują nam to kontrolę nad stanem każdego elementu potrzebnego do montażu.

Dzięki temu, w momencie przesłania zamówienia od Klienta, natychmiast wiemy, czy mamy na stanie wszystkie elementy niezbędne do końcowego montażu produktu.

Sprawdź Strefę Montażu

Strefa Obróbki Skrawaniem

Uzyskanie precyzyjnych form, z dokładnością do ułamków milimetra i niezawodną powtarzalnością, wymaga zastosowania nowoczesnych metod pracy. Dlatego właśnie powstała w naszym zakładzie strefa obróbki skrawaniem. Od frezarek, tokarek, po wiertarki, gwintownice, czy szlifierki taśmowe.

Zawsze wybieramy odpowiednie technologie do potrzeb klienta. Ciągle powiększamy liczbę maszyn, by odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów.

Sprawdź Strefę Obróbki Skrawaniem

Nasza lokalizacja

PROTECH znajduje się w strefie gospodarczej w Zatorze. W ostatnim czasie dokonał jeszcze większej ekspansji zakładu rozszerzając przestrzeń do 15.000 m2.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji