Centrum sprzedaży
+48 33 875 51 87

Cięcie /

Cięcie rur i profili

Cięcie rur i profili wykonujemy przy użyciu automatycznych, programowalnych pił do cięcia.

Cięcie rur i profili

Nasz magazyn Baumalog obsługuje automatycznie 3 piły do cięcia, które po dostarczeniu rury są w stanie same automatycznie pociąć materiał na zaprogramowane długości. Przy obsłudze cięcia rur oraz profili zapewniamy ładowność do 2 ton. Posiadamy na stanie blachy od 0,5 do 25mm w gatunku s235 oraz od 2do 25mm s355
oraz nierdzewne od 0,5do 12mm.

Do laserowego cięcia rur oraz profili nasi specjaliści wykorzystują nowoczesne maszyny, pozwalające na obróbkę z wysoką dokładnością oraz wymaganą precyzją. Jesteśmy w stanie zagwarantować zachowanie gładkich krawędzi oraz czystej powierzchni bez rys i odprysków.

Sprzęt do cięcia rur i profili

Magazyn Baumalog posiada 58 kaset na profile. Ta programowalna maszyna umożliwia nam odpowiednie dobranie długości materiału, aby po dostarczeniu rury była ona automatyczne cięta na równe odcinki.

Magazyn Baumalog

Baumalog
Zakres: 58 kaset na profile
Maksymalna długość: do 6000 mm
Ładowność: do 2 ton
Maksymalna średnica: 350 mm

Nasi specjaliści

Wieloletnie doświadczenie

Już od ponad 20 lat świadczymy usługi najwyższej jakości, stale poszerzając ich zakres o kolejne dziedziny, wykonując również cięcie rur i profili.

Najwyższe kompetencje

Regularnie poszerzamy nasze kompetencje, a także podnosimy kwalifikacje, stanowiące o naszym profesjonalizmie.

Maszyny najnowszej generacji

W naszym parku maszynowym znajdziecie nowoczesne maszyny zapewniające precyzyjny proces świadczonych usług cięcia rur i profili, w tym magazyny Baumalog.

Szybka realizacja

Personel działu produkcji Protech pracujący w systemie 3-zmianowym, co gwarantuje szybki czas realizacji wszelkich usług.

Personalizacja w obsłudze

Maszyny o szerokim spektrum możliwości pozwalają nam dobrać odpowiednią technologię oraz proces do potrzeb klienta.

Pełna automatyzacja

To właśnie wysoka automatyzacja magazynu Baumalog skłania klientów do korzystania z naszych usług. Nasi wyszkoleni specjaliści mogą zaprogramować urządzenie, tak by z najwyższą możliwą precyzją dokonywała cięć kolejnych, równych długością fragmentów rur oraz profili.

Atuty automatycznych magazynów

  • wysoka precyzja wykonania
  • szybki, zautomatyzowany proces
  • kontrola obróbki materiału

Sprawdź pozostałe usługi PROTECH!

Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali. Chętnie pomożemy w doborze właściwej usługi.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji