Centrum sprzedaży
+48 33 875 51 87

Cięcie /

Cięcie laserowe

Wykorzystanie lasera w cięciu cechuje wysoka dokładność, nowoczesność oraz wydajność.

Cięcie laserowe

Wycinanie laserem to nowoczesna, szybka i najdokładniejsza ze wszystkich obecnie stosowanych metod cięcia blach. Daje ona gwarancję uzyskania 100% powtarzalności wymiarów detalu, niezależnie od rozmiaru serii produkcyjnej. Cięcie wycinarką laserową umożliwia wycięcie dowolnego kształtu.

Cięcie laserowe daje również pewność szybkiego wdrożenia produkcji zarówno mało, jak i wielkoseryjnej, a ponadto możliwość wycinania otworów o średnicy mniejszej niż grubość blachy. Wycinane detale cechuje wysoka dokładność. Maszyny do cięcia laserowego umożliwiają oszczędność materiału dzięki optymalizacji rozłożenia detali na arkuszu blachy.

Sprzęt do cięcia laserowego

Przy cięciu laserowym, korzystamy z maszyn najnowszej generacji. Są to głównie maszyny firmy Trumpf, obsługujące blachy stalowe. Pozwalaj one na szczególną automatyzację procesu.

Laser Trumpf

Posiadamy 5 maszyn do cięcia laserowego firmy Trumpf, w tym jedną w pełni zautomatyzowaną, posiadającą system załadunku LiftMaster, który umożliwia automatyczny załadunek arkuszy przeznaczonych do cięcia do maszyny.

Wymiary: 2000 x 4000
Grubość stal czarna: od 0,1 mm do 25 mm
Grubość stal nierdzewna: od 0,1 mm do 20 mm
Funkcje: Automatyczny załadunek arkuszy przeznaczonych do cięcia do maszyny, a także odbiór oraz paletyzacja wyciętych elementów.

Nasz kadra

Specjalizacja w cięciu stali

Już od ponad 20 lat świadczymy usługi najwyższej jakości, stale poszerzając ich zakres o kolejne dziedziny, wykonując również cięcia laserowe.

Wieloletnie doświadczenie

Regularnie poszerzamy nasze kompetencje, a także podnosimy kwalifikacje, stanowiące o naszym profesjonalizmie.

Maszyny najnowszej generacji

W naszym parku maszynowym znajdziecie nowoczesne maszyny zapewniające precyzyjny proces świadczonych usług wykrawania.

Szybka realizacja

Nasze realizacje są realizowane szybko i terminowo. Jest to jeden z powodów, dla których Klienci chętnie do nas wracają.

Personalizacja w obsłudze

Maszyny o szerokim spektrum możliwości pozwalają nam dobrać odpowiednią technologię oraz proces do potrzeb klienta.

Pełna automatyzacja

Posiadane przez nas Automatyczne Magazyny Kasto pozwalają nam na jednoczesną obsługę 8 maszyn do cięcia poprzez automatyczne dostarczenie im odpowiedniego materiału. Magazyn ten jest w stanie pomieścić 2412 ton stali o maksymalnych wymiarach 1500 x 3000 mm oraz 1500 x 4000 mm.

Atuty automatycznych magazynów

  • obsługa wielu materiałów jednocześnie
  • przyspieszenie procesu obróbki materiału
  • śledzenie historii przetwarzania

Sprawdź pozostałe usługi PROTECH!

Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali. Chętnie pomożemy w doborze właściwej usługi.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji