Centrum sprzedaży
+48 33 875 51 87

Usługi /

Montaż

Nasze przestronne hale montażowe, zapewniają szybką realizację usług z zakresu montażu.

Montaż

W Protech wyposażeni jesteśmy w hale montażowe o powierzchni 3344 m². Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają uprawnienia elektryczne. Zdecydowanym atutem naszego działu montażu, są 3 regały automatyczne, na które składa się łącznie ponad 120 palet o wymiarach 1000 x 4500.

Powierzchnia automatycznych magazynów to ponad 500 m². Na jednej naszej palecie mieści się do 500kg ładunku. Bezpośrednio na wspomnianych wyżej regałach znajdują się wszystkie elementy używane do montażu. Elementy zamawiane u dostawców zewnętrznych, np. śrubki, podkładki, kable, ostatecznie umieszczane są w regale. Gwarantuje nam to kontrolę nad stanem każdego elementu potrzebnego do montażu. Dzięki temu, w momencie przesłania zamówienia od Klienta, natychmiast wiemy, czy mamy na stanie wszystkie elementy niezbędne do końcowego montażu produktu.

W ramach montażu oferujemy

Montaż komponentów gotowych

W pełni profesjonalnie realizujemy usługi montażu całych maszyn z komponentów gotowych dostarczonych przez Klienta.

Montaż podzespołów

Poza kompleksowym wykonywaniem części obrabianych i konstrukcji spawanych oferujemy także montaż podzespołów.

Konfekcjonowanie

Produkt, który przejdzie przez kolejne etapy procesu montażu możemy zapakować zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Obsługa w języku angielskim i niemieckim

W związku z tym, że działamy międzynarodowo, przy obsłudze klienta, dostosowujemy się do jego potrzeb. Naszą komunikację prowadzimy w języku angielskim i niemieckim.

tesk alternatywny

Doświadczony zespół inżynierów

Współpracuje z nami wielu wykwalifikowanych inżynierów, ekspertów w swoich dziedzinach. Każdego z nich cechuje wiele lat doświadczenia w obróbce stali. Nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie.

Każdy rodzaj montażu leży w zasięgu naszych możliwości. Pracownicy naszego parku maszynowego doskonale rozumieją procesy technologiczne wymagane do realizacji konkretnych usług, w tym usług związanych z montażem.

Sprawdź pozostałe usługi PROTECH!

Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali. Chętnie pomożemy w doborze właściwej usługi.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji