Centrum sprzedaży
+48 33 875 51 87

O firmie

Posiadamy 28 lat doświadczenia w obróbce stali, świadczymy usługi najwyższej jakości.

Profesjonalna obsługa, precyzja,
wysoki poziom automatyzacji.
Sprawdź!

Jako firma stawiamy na rozwój. Rozwój rozumiany jako podnoszenie kompetencji i kwalifikacji naszego zespołu, poszerzanie możliwości realizacyjnych poprzez wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu w naszym parku maszynowym oraz otwieranie się na kolejne rodzaje usług wraz z postępem technologii.
Z każdym rokiem wspieramy kolejne firmy w ich rozwoju przez świadczenie usług obróbki stali. Poniżej znajdziesz zakres naszych usług.

Park maszynowy

Co nas wyróżnia?

Nasi pracownicy to specjaliści w swoich obszarach działania. Jako firma, mamy 25 lat doświadczenia w procesach obróbki stali. Specjaliści z zespołu produkcyjnego dokładają wszelkich starań, aby usługi świadczone przez PROTECH, a także poziom obsługi zawsze spełniały najwyższe wymagania naszych Klientów.

Doświadczeni pracownicy parku maszynowego

Nasz zespół wciąż się poszerza, a my regularnie podnosimy jego kompetencje, by obsługiwać klientów przy użyciu najnowszych technologii.

Obsługa w języku angielskim i niemieckim

Zawsze dostosowujemy obsługę klienta do jego potrzeb. Nie inaczej jest w przypadku komunikacji, którą prowadzimy w języku angielskim i niemieckim.

Wsparcie na każdym etapie procesu

Począwszy od pierwszego kontaktu, przez konsultacje, a później realizacje i dostarczenie, jesteśmy obecni i zapewniamy wsparcie naszym klientom.

Skupienie na automatyzacji

Świat zmierza w kierunku automatyzacji, a my nie pozostajemy bierni. W naszych usługach skupiamy się zautomatyzowaniu procesów i zwiększeniu precyzji realizacji.

Maszyny najnowszej generacji

W naszym parku maszynowym znajdziecie nowoczesne maszyny zapewniające profesjonalnie wykonane usługi obróbki stali.

Szybka realizacja

Personel działu produkcji PROTECH pracuje w systemie 3-zmianowym, co gwarantuje szybki czas realizacji wszelkich usług.

Wykwalifikowana kadra

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani, certyfikowani eksperci o dużym doświadczeniu w obróbce stali. Nasze certyfikacje znajdziesz powyżej.

Personalizacja w obsłudze

Maszyny o szerokim spektrum możliwości pozwalają nam dobrać odpowiednią technologię oraz proces do potrzeb klienta.

Słowo od prezesa

Grzegorz Krupnik

Dostarczamy rozwiązania będące unikatowym połączeniem najnowszych technologii z doświadczeniem i wiedzą z obszarów logistyki magazynowej, produkcji, systemów znakowania i dedykowanych rozwiązań sieciowych. Obecnie zatrudniamy około 300 osób.

Doświadczony zespół inżynierów

W naszym zakładzie pracuje wielu wykwalifikowanych inżynierów. Każdego z nich poza wysokimi kompetencjami, cechuje wiele lat doświadczenia w obróbce stali. Od spawania, przez obróbkę skrawaniem, po lakiernictwo, cięcie, czy gięcie. Nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie.

Nasi eksperci świetnie radzą sobie zarówno z maszynami ręcznymi, jak i w pełni zautomatyzowanymi, programowalnymi systemami maszyn. Każdy z pracowników naszego parku maszynowego doskonale rozumie procesy technologiczne wymagane do realizacji konkretnych usług.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji