Centrum sprzedaży
+48 33 875 51 87

Usługi /

Lakierowanie

Oferujemy profesjonalne usługi lakierowania zarówno proszkowego, jak natryskowego.

Strefa lakierowania proszkowego i natryskowego

Lakierowanie proszkowe

Nazywane również malowaniem na sucho, jest popularną metodą malowania konstrukcji i elementów metalowych. Jej podstawową zaletą jest trwałość i odporność powstających powłok lakieru. PROTECH oferuje malowanie proszkowe z gwarancją nawet 100% przyczepności powłoki.

Lakierowanie natryskowe

Malowanie natryskowe z pomocą specjalnego pistoletu jest wyjątkowo wydajne. Nasi lakiernicy zarówno usługę lakierowania natryskowego jak i proszkowego wykonują od wielu lat. Mają w rękach precyzję widoczną w każdym szczególe ich pracy. Przy realizacji tej usługi korzystamy z naszej kabiny do lakierowania na mokro.

Sprzęt do lakierowania proszkowego

Do usług lakierowania proszkowego używamy systemu ręcznych automatów Wagner. Ponadto posiadamy system odzysku farby AfterFiltr oraz cyklon. Nasze maszyny umożliwiają nam wysoką dokładność.

Parametry

Wymiary: 2200 x 700 x 1500mm
Waga: do 300kg

Sprzęt do lakierowania natryskowego

Pośród naszych maszyn, posiadamy kabinę do lakierowania na mokro, którą obsługują nasi wykwalifikowani lakiernicy z długoletnim stażem. Poniżej znajduje się lista parametrów, jakie obsługujemy.

Parametry

Wysokość: do 2800mm
Szerokość: do 3000mm
Długość: do 7000mm
Malowanie proszkowe czy natryskowe

Nasi specjaliści

Wieloletni staż

Już od ponad 25 lat świadczymy usługi najwyższej jakości, stale poszerzając ich zakres o kolejne dziedziny, wykonując również cięcie rur i profili.

Najwyższe kompetencje

Regularnie poszerzamy nasze kompetencje, a także podnosimy kwalifikacje, stanowiące o naszym profesjonalizmie, by świadczyć usługi z najwyższą precyzją.

Maszyny najnowszej generacji

W naszym parku maszynowym znajdziecie nowoczesne maszyny zapewniające profesjonalnie wykonane usługi z zakresu lakiernictwa.

Szybka realizacja

Personel działu produkcji PROTECH pracujący w systemie 3-zmianowym, co gwarantuje szybki czas realizacji wszelkich usług.

Personalizacja w obsłudze

Maszyny o szerokim spektrum możliwości pozwalają nam dobrać odpowiednią technologię oraz proces do potrzeb klienta.

Sprawdź pozostałe usługi PROTECH!

Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali. Chętnie pomożemy w doborze właściwej usługi.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji