Centrum sprzedaży
+48 33 875 51 87

Nasze projekty

Dzięki doświadczeniu i posiadanej technologii jesteśmy w stanie realizować ambitne i złożone projekty. Poznaj niektóre z nich

Kotły piątej klasy

Kocioł PIK – Kocioł na pelet z automatyczną zapalarką i palnikiem wrzutkowym.

Charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością cieplną na poziomie 90%, niską emisją zanieczyszczeń oraz wygodnym sterowaniem za pomocą sterownnika TECH ST-71.
Model uniwersalny pozwala na montaż palnika z prawej bądź lewej strony. Przeznaczony na pellet o granulacji 6 mm.

Walcarka

Kompaktowa walcarka przeznaczona pod blachę maksymalnej grubości 8mm i 500mm szerokości. Programowanie i sterowanie odbywa się poprzez dotykowy panel sterowania.

Walcarka

Gratowarka

Precyzyjnie usuwa grat z każdej powierzchni. Szczotki gratujące znajdują się z obu stron blachy, dzięki czemu obróbka detalu jest zdecydowanie szybsza.

Maszyna brykietująca PBZ 5/630

Brykieciarka

Maszyna brykietująca PBZ 5/630 przeznaczona jest do tworzenia brykietu ze słomy zbóż i innych roślin źdźbłowych wprost z pokosu.

Posiada innowacyjny system brykietowania oraz inteligentny system sterowania, który automatycznie dostosowuje parametry maszyny w zależności od jej chwilowego obciążenia.

Zastosowane przenośniki odbierające brykiet umożliwiają zbieranie gotowego brykietu do worków typu Big Bag lub do podpiętej przyczepy.

Osiąga wydajność do 1T/h brykietu.

Sprawdź pozostałe usługi PROTECH!

Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali. Chętnie pomożemy w doborze właściwej usługi.

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji